Wat huppelt daar in de wei? En kijk die leuke paarse bloemetjes verschijnen er weer bij. De hommels zoemen alweer in het land. Ook in de tuin is er van alles aan de hand. Bloembollen die de grond uit poppen, in de heesters verschijnen de eerste knoppen. We hoeven niet langer te hopen op beter weer, vanaf nu geen ijskoude dagen meer. Misschien nog een beetje vorst in de nacht, maar het weerbeeld wordt nu echt snel zacht. Leg uw zomerkleding maar klaar, het is voorjaar!

IN DEZE SEIZOENSPRIKKELS
-
Wel of niet snoeien? U leest het in ons artikel over snoeiangst
-
Een bijzonder natuurfenomeen (grote kans dat u dit nog niet wist)
-
De Mannen aan het Woord Chantal: Zo lukt de wilde bloementuin wél
-
Coming Soon… Plantgeheimen
-
Leesprikkels

WEL OF NIET SNOEIEN

Snoeien: Een veelbesproken onderwerp. Hoe, waarom, waarmee en vooral wanneer moet er worden gesnoeid. We krijgen er nog steeds veel vragen over. Dus werd het voor ons de hoogste tijd om een artikel over snoeien te schrijven waarin we alle antwoorden geven.
Heeft u na het lezen van dit artikel toch nog een vraag? Laat het ons vooral weten. We geven u graag het antwoord en we vullen het artikel aan met het antwoord op uw vraag.

EEN BIJZONDER NATUURFENOMEEN (GROTE KANS DAT U DIT NOG NIET WIST)

Voorjaarsbollen. We hebben er al vaker iets over geschreven. Maar wist u dit al?

DE MANNEN AAN HET WOORD CHANTAL: ZO KRIJGT U WÉL EEN WILDE BLOEMENTUIN

We kennen (bijna) allemaal wel de frustratie. U wilt goed doen voor de biodiversiteit en genieten van een zomers tafereel in uw tuin. U besluit wilde bloemen te zaaien. Het resultaat: Geen bloem te bekennen. Met de tips van Chantal creëert u deze zomer een kleurrijke tuin.

COMING SOON... PLANTGEHEIMEN


LEESPRIKKELS
Wat is een seizoensprikkel zonder leesprikkel. En laat lezen nu net een van de bezigheden zijn die we heel graag doen in vakanties. Met onze boekentips hoeft u zich niet te vervelen. Droom lekker weg in een (tuin)roman of steek de handen uit de mouwen met de beste tuintips.
 |
|
Hoveniers en Tuinbazen
Een boeiende geschiedenis: Nederlandse tuintrends door de eeuwen heen.
|
|
|
|
 |
|
Het is lente...het weer
Leuk en leerzaam! Wat ons betreft mag dit boek niet ontbreken op de boekenplank van de kids
|
|
|
|
 |
|
Zeven stappen naar een natuurlijke moestuin
Ontdek het moestuinieren opnieuw
|
|
|
|
 |
|
Mijn 1000 soorten tuin
Een boek voor jong én oud!
|

DE VOLGENDE SEIZOENSPRIKKEL VERSCHIJNT IN JUNI 2023
“Prikkels in de tuin, ieder seizoen opnieuw”
Bij alles wat wij doen delen wij graag onze kennis. Op die manier maken wij van uw tuin een ware beleving en zorgen wij ervoor dat al uw zintuigen op scherp staan zodra u de tuin betreedt. Daarin maken wij het verschil.
De Mannen van Wesseling

Klik op de teamfoto en leer onze mannen én vrouwen kennen.
|